2 września 2019

Nowy Rok Z Maryją

Na progu Nowego Roku wita nas Maryja, Święta Boża Rodzicielka, z Dzieciątkiem Jezus. Pragnie każdemu z nas błogosławić słowami Pisma św.: „Niech cię Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze nad tobą, niech cię obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku tobie oblicze swoje i niech cię obdarzy pokojem” . Największym błogosławieństwem dla nas jest fakt, że Bóg zesłał Syna swego przez Matkę Najświętszą, która stała się zarazem Matką Kościoła Chrystusowego. Dlatego stając w bramie Nowego Roku kierujemy do Niej gorącą prośbę o opiekę na każdy dzień:
„Maryjo, ja Twe dziecię,

O podaj mi Twą dłoń,
Od złego mnie w tym świecie,
Od grzechu Matko chroń.
Wspieraj i ratuj nas,
Bądź z nami w każdy czas!”
Wszystkim Parafianom oraz Gościom odwiedzających naszą parafię życzymy szczęśliwego Nowego Roku 2019.

Niech Jezus i Maryja obdarzają Swoimi łaskami.
Życzą Duszpasterze parafii.