Aktualności

 
 • 15 sty
 • 14 sty
 • 14 sty
 • 1
 • 2
 • 3

Sprawozdanie z życia parafii 2021

Wchodząc w nowy rok 2022, czas podsumować rok ubiegłego. Poniżej przedstawiamy sprawozdanie Ks. Proboszcza naszej parafii: Sprawozdanie z życia parafii 2021

Dekanalne Oratorium Młodych

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Dekanalnego Oratorium Młodych!     Tematem najbliższego spotkania będzie wiara: po co jest ona nam potrzebna? Co może dać młodemu człowiekowi? Poszukamy jej źródeł i posłuchamy świadectwa młodyc…

Kurs Alpha

  Zapraszamy na Kurs Alpha dla Dorosłych oraz na Kurs Alpha dla Młodzieży w naszej parafii, które rozpoczną się 31 stycznia 2022 roku. Kursy odbywać się będą w poniedziałki w godzinach 19:00-21:00 w Domu Parafialnym. Zapisy są dostępne Dla …

 • 9 stycznia 2022 r.

  Wizyta Duszpasterska na życzenie

  Trwa wizyta duszpasterska, tzw. Kolęda. Bardzo dziękujemy za dotychczasowe rodzinne spotkania. Szczegółowy plan zamieszczony jest w Biuletynie i na stronie parafialnej w zakładce "Kolęda 2022" . Roz…

 • 31 grudnia 2021 r.

  Nowenna w intencji rodzin

  W niedzielę, 2 stycznia rozpoczniemy wspólną nowennę w intencji rodzin. Poniżej zamieszczamy "Słowo do Rodzin" arcybiskupa Tadeusza Wojdy, które posłuży nam jako pomoc do przeprowadzenia modlitwy w n…

 • 31 grudnia 2021 r.

  Nabożeństwo pierwszej soboty - 01.01.2022

  Dzisiaj Sylwester, jutro 01.01.2022r. (pierwsza sobota miesiąca). Z racji Uroczystości Świętej Matki Bożej Rodzicielki Maryi całonocna adoracja nie odbędzie się. Zapraszamy w dniu dzisiejszym na ador…

 • 26 grudnia 2021 r.

  Dyspensa na Sylwestra

  W 2021 roku Sylwester przypada w piątek. W Kościele katolickim jest to dzień pokuty i postu. Mając na uwadze dobro duchowe, metropolita gdański udzielił wiernym z archidiecezji gdańskiej dyspensy …

 • 3 grudnia 2021 r.

  List pasterski Arcybiskupa Metropolity Gdańskiego

  List pasterski Arcybiskupa Metropolity Gdańskiego w związku z rozpoczęciem nowego roku duszpasterskiego „Posłani w pokoju Chrystusa"   Czcigodni Bracia w kapłaństwie, Umiłowani w Chrystusie Sio…

 • 1 grudnia 2021 r.

  X Jarmark Bożonarodzeniowy

  X Jarmark Bożonarodzeniowy Już tradycyjnie, w grudniu na mieszkańców i turystów czekać będzie Jarmark Bożonarodzeniowy. Wydarzenie odbędzie się na dziedzińcu naszego kościoła pw. WNMP w Żukowie.…

 • 26 listopada 2021 r.

  Adwentowe Rekolekcje już od niedzieli

  Rozpoczynamy w naszej parafii od niedzieli nasze rekolekcje adwentowe, które poprowadzi ojciec Jose Maniparambil, biblista z Indii. Wszystkich serdecznie zapraszamy do udziału w tych rekolekcjach. Ni…

 • 20 listopada 2021 r.

  Rozpoczynamy spotkania synodalne w parafii

  „Jak wszystkim wiadomo, stosunki między Kościołem a społeczeństwem mogą się rozmaicie układać. Jeżeli sprawę rozważymy jedynie teoretycznie, Kościół ograniczać te stosunki do minimum, by powstrzymywa…

 • 17 listopada 2021 r.

  Nauki przedmałżeńskie 2022

  W zakładce nauki przedmałżeńskie są podane już nowe terminy kursów i spotkań przedmałżeńskich na przyszły rok - 2022. Prosimy narzeczonych o zaznajomienie się z nimi i wcześniejsze zarezerwowanie so…

» Kronika Parafialna


Zdjęcia

Oaza Dzieci Bożych 1-3 Żukowo 2020

Krzyż na ul. Polnej odnowiony - testament p. Gienka Młyńskiego

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
240 0.36154103279114