Aktualności

 
 • 7 gru
 • 7 gru
 • 1
 • 2

8 grudnia - Uroczystość Niepokalanego Poczęcia - …

Już jutro w samo południe: Godzina Łaski 8 grudnia 1947 r. Maryja rzekomo objawiła się włoskiej pielęgniarce Pierinie Gilli. Powiedziała wtedy, że obiecuje zesłać wielkie łaski dla tych, którzy 8 grudnia między godziną 12 a 13 spędzą na modlitwie…

 • 28 listopada 2022 r.

  Transport na Ukrainę. Zbieramy dary do 4 grudnia …

  Zbieramy jeszcze w tym tygodniu żywność na Ukrainę dla ks. Adama Żywność można przynosić w podanych dniach do magazynu Caritas (wejście na przeciwko wejścia głównego do kościoła).  Zapraszamy…

 • 28 listopada 2022 r.

  XI Jarmark Bożonarodzeniowy

  XI Jarmark Bożonarodzeniowy odbędzie się w dniach 3-4 grudnia (sobota-niedziela) na dziedzińcu naszego kościoła. Wszystkich zapraszamy na zakupy do stoisk z gastronomią, rękodziełem, biżuterią, wyrob…

 • 28 listopada 2022 r.

  Zaproszenie na rekolekcje Adwentowe.

  Zaproszenie na rekolekcje Adwentowe.  Jak co roku zapraszamy do adwentowej podróży ku Betlejem – miejscu, gdzie narodził się Bóg. Adwent to czas, w którym również w naszej parafii przeżywamy rekol…

 • 22 września 2022 r.

  Dekanalne Oratorium Młodych - 21.09.2022

  W środę 21.09.2022 r.; w naszej parafii odbyło się kolejne Dekanalne Oratorium Młodych. W tym miesiącu było one połączone z peregrynacją relikwii błogosławionego Carlo Acutisa patrona przyszłorocznyc…

 • 8 sierpnia 2022 r.

  Domowy Kościół - zaproszenie 2022

  Szczęść Boże, W dzisiejszym świecie coraz trudniej jest nam zadbać o rzeczy, które są dla nas najistotniejsze. Relację z Bogiem, relację z najbliższymi. Może to powodować zagubienie, zniechęcenie. …

 • 6 sierpnia 2022 r.

  Kryteria eklezjalności wspólnot katolickich

  Dzisiaj, 6 sierpnia 2022 r. na stronie Episkopatu Polski został opublikowany bardzo ważny i niezwykle pożyteczny dokument Komisji Nauki Wiary Konferencji Episkopatu Polski pt. Kryteria eklezjalności …

 • 3 sierpnia 2022 r.

  ZESPÓŁ U STUDNI - 7 sierpnia

  „Bo w życiu nie chodzi, żeby tylko żyć…” – te słowa z wiersza Adama Ziemianina to fragment piosenki i najważniejsze przesłanie grupy U Studni. Ich muzyczne klimaty to piosenka literacka, poezja śpiew…

 • 11 lipca 2022 r.

  Archidiecezja Gdańska otrzymała nowego biskupa po…

  Czcigodni Bracia w Kapłaństwie, Drodzy Diecezjanie! Nasza wspólnota archidiecezjalna otrzymała dar nowego biskupa pomocniczego. Papież Franciszek w dniu 6 lipca mianował na ten urząd księdza Piotra …

 • 8 lipca 2022 r.

  CZŁOWIEK Z MISJĄ

   Zapraszamy Parafian do obejrzenie krótkiego wywiadu z dobrze nam znanym ks. Wiesławem, który już od roku posługuje w Boliwii jako misjonarz.  

» Kronika Parafialna


Zdjęcia

Dekanalne Oratorium Młodych - 21.09.2022

Pielgrzymka maturzystów 2022

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
249 0.19202780723572