17 stycznia 2019

Zwycięzca Śmierci, Piekła I Szatana!

Trudno radośnie chwalić Boga, gdy nie tylko cały Gdańsk, ale i my wszyscy jesteśmy pogrążeni w żałobie po śmierci Prezydenta Pawła Adamowicza.
A jednak, w takiej sytuacji tym bardziej wielu z nas chciało stanąć przed wszechmogącym Bogiem i oddać Mu chwałę jako Zwycięzcy wszelkiego zła.
W czasie wczorajszej modlitwy uwielbienia w kościele św. Jana wspólnie wyznaliśmy, że Jezus, nasz Pan, jest potężniejszy od szatana, od zła i od śmierci. W miejsce zwykłej w tym miejscu i czasie radości, podjęliśmy przed Bogiem refleksję o Jego Mocy i o mocy dobra, które zasiewa w naszych sercach, abyśmy z Nim zwyciężali. Stając przed Bogiem oddawaliśmy Mu w modlitwie świętej pamięci Pawła, jego bliskich i wszystkich poruszonych tą tragedią, modliliśmy się też za wszystkich obywateli Polski, aby zwyciężała w nas miłość i przebaczenie, a umniejszała się nienawiść i walka przeciwko sobie.
Kolejna modlitwa uwielbienia Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie już w kolejną środę o godz. 19:00 w kościele św. Jana – zapraszamy!

Oaza Dzieci Bożych 1-3 Żukowo 2020

Krzyż na ul. Polnej odnowiony - testament p. Gienka Młyńskiego