15 maja 2020

Niedzielna szkółka dla dzieci 17.05.2020

Drodzy Rodzice! Drogie dzieci!

Co prawda może nas być coraz więcej w kościele, ale pewnie wszyscy przez jakiś czas nie spotkamy się w kościele. Smuci nas to, ale wiemy i rozumiemy, że nie dla wszystkich jest to możliwe. Dlatego kolejny raz zapraszamy Was do "Szkółki Niedzielnej"

Niedzielna szkółka dla dzieci 17.05.2020

Natomiast od poniedziałku do piątku, od 11:00 do 12:30 możecie skorzystac z zajęć on-line dla dzieci.
Program animacyjny (śpiew, interakcje, kroki do pieśni, ewangelizacja, Pismo Święte, rysunki) prowadzony przez Wspólnotę Ewangelizacyjną Mocni w Duchu z Łodzi dostępny jest na kanale YouTube: Mocni w Duchu TV Live.

ks. Proboszcz

Krzyż na ul. Polnej odnowiony - testament p. Gienka Młyńskiego