1 października 2020

Przyjdź na Różaniec

Zachęcamy i zZapraszamy do wspólnej modlitwy. Odmówisz?

Przyjdź na Różaniec

„Różaniec jest modlitwą zawsze towarzyszącą memu życiu, jest też modlitwą ludzi prostych i świętych…jest modlitwą mojego serca” – Papież Franciszek.

Tych, co Różaniec znają, nie trzeba przekonywać do tego, jak bardzo mocna i skuteczna jest ta modlitwa.

Tych, co Różańca nie znają albo mają wątpliwości zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Co może być niezwykłego w odmawianiu „zdrowasiek” i przesuwaniu przy tym paciorków? Okazuje się że przez tę modlitwę można wyprosić wiele łask dla siebie, swoich bliskich, czy naszej Ojczyzny. Każdy kto modli się na różańcu, mógłby wiele na ten temat powiedzieć.

RÓŻANIEC ODMAWIAMY W PAŹDZIERNIKU

CODZIENNIE OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY

w kościele WNMP

o godz. 6.30; 17:30 i 20.30 (ten ostatni transmitowany będzie przez naszego parafialnego Facebooka).

ZAPRASZAMY!!!

ks. Proboszcz