4 października 2020

jeżeli chcesz być misyjnym wolontariuszem!

spotkanie regionu Północnego-Wolontariatu Misyjnego Salvator

10 października 2020 ( sobota) odbędzie się pierwsze spotkanie regionu Północnego-Wolontariatu Misyjnego Salvator. Na spotkanie zapraszamy każdego kto lubi działać, dla którego BYĆ dla innych jest ważne.
Jeśli myślałeś już o wolontariacie misyjnym bądź wyjeździe na misje, Potrzebujemy Cię!
Jeśli nigdy o tym nie myślałeś a odpowiada Ci to co robimy, czekamy na Ciebie!

Poszukujemy ludzi którzy chcą być i działać!

Podejmij wyzwanie i bądź z nami 10.10.2020.
Spotykamy się przy kościele Matki Bożej Fatimskiej w Gdańsku Żabiance, Plac Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1, 80-354 Gdańsk. O godzinie 16:00 rozpoczynamy Eucharystią

ks. Proboszcz

Oaza Dzieci Bożych 1-3 Żukowo 2020