22 listopada 2020

Kurs Małżeński Alpha Online

Ostatnia szansa, żeby się dołączyć

Kurs Malżenski Alpha Online

20 listopada rozpoczął się Kurs Małżeński Alpha Online w naszej parafii. Zapisało się na kurs trzydzieści par małżeńskich, z czego się bardzo cieszymy.

Do 23 listopada jest jeszcze ostatnia szansa, żeby się dołączyć do spotkań, można to uczynić wypełniając formularz na stronie: www.alphazukowo.pl/kursmalzenski

Kurs Małżeński Alpha to cykl siedmiu spotkań, opracowanych w taki sposób, by pomóc każdej parze w pracy nad wzmocnieniem relacji.

Spotkania są w każdy piątek, następne spotkanie odbędzie się 27 listopada 2020 o 19:30.

Ta edycja Kursu Małżeńskiego odbędzie się online. Każde spotkanie trwa 2h.

20 listopada zaczęliśmy Kurs Małżeński Alpha Online w naszej parafii. Można się jeszcze zapisać do 23 listopada.

Oaza Dzieci Bożych 1-3 Żukowo 2020

Krzyż na ul. Polnej odnowiony - testament p. Gienka Młyńskiego