1 stycznia 2021

Noworoczne życzenia

Pragniemy złożyć wszystkim Parafianom i Gościom życzenia wielu łask Bożych w Nowym Roku 2021. Odkrywajmy każdego dnia miłość, jaką Bóg kocha każdego z nas, abyśmy doświadczając Bożej Miłości coraz pełniej kochali Boga i naszych bliźnich. W trudnym czasie zmagania się z Covid-19 zawierzmy naszą Ojczyznę, rodziny i nas samych Maryi Bożej Rodzicielce. Ona nas ochroni i wyjedna łaskę zdrowia prowadząc do swego ukochanego Syna.

Duszpasterze parafii WNMP w Żukowie

243 0.07208514213562