16 lutego 2021

Wielki Post w Rodzinie

Propozycja dla rodzin

No to startujemy z serią: Wielki Post w rodzinie. Zapraszamy Was do: - 15 filmików, każdy dotyczyć będzie kolejnej stacji Drogi Krzyżowej – a w nich: myśl przewodnia, zaproszenie do wykonania zadania, rozważanie danej stacji, nasze śpiewanie oraz konkursy z nagrodami. - 6 filmików „niedzielnych” – o małżeństwie i do małżonków.

Do serii utworzona została specjalna kolorowanka, którą można zakupić w naszym kościele w cenie 25 zł.

Wszystkie materiały będą dostępne na kanale YT/Błogosławieństwa

ks. Proboszcz

Oaza Dzieci Bożych 1-3 Żukowo 2020