18+ dla Jezusa

Wspólnota młodzieżowa „18+ dla Jezusa”

Istniejemy od końca 2018 roku.

Naszym opiekunem jest ks. Proboszcz Krzysztof Sagan.

Wspólnota ta powstała z myślą o studentach oraz młodzieży starszej (tak jak nazwa mówi, powyżej 18-tego roku życia), nie mającej możliwości uczestnictwa w pełni w życiu Oazy oraz szukającej dla siebie drogi formacji chrześcijańskiej.
Nasze spotkania dzielą się na 4 bloki:

• rozważanie Pisma Świętego,
  • „akcja”,
  • Eucharystia
  • adoracja Najświętszego Sakramentu, a po niej wspólna agape

Każde spotkanie w miesiącu jest inne.

Spotykamy się we wtorki o godz. 20 00 w salce lub kościele (zależnie od bloku). Jeśli w miesiącu wypada 5 wtorków, to na piątym spotkaniu oglądamy film w formie kina dyskusyjnego.

Zapraszamy serdecznie wszystkich chcących dołączyć do naszej wspólnoty!!!.

Jeżeli szukasz kontaktu: Bartek Ranachowski tel. 663546326, bartek.vw.t3@gmail.com

Krzyż na ul. Polnej odnowiony - testament p. Gienka Młyńskiego

Rekolekcje Wielkopostne