14 listopada 2020

Kurs Przedmałżeński 14 listopada 2020

Informacje szczegółowe

Data: 14 listopada 2020 09:00 - 14 listopada 2020 19:00

Miejsce: Dom Parafialny przy kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryii Panny w Żukowie

Koszt: 100 zł

Kontakt: mailowy

Z uwagi, na to, że zajęcia dopasowujemy do potrzeb grupy, uprzejmie prosimy o

1) podanie danych osoby do kontaktu: imię, nazwisko, adres e-mail, nr teleofnu

2) zaznaczenie w polach wyboru aktualnej sytuacji Narzeczonych (wspólne zamieszkanie, dzieci)

3) podanie w "Uwagach" następujących informacji:

- podanie danych Narzeczonego i Narzeczonej: imię i nazwisko oraz data urodzenia

- od jak dawna się znacie

- jakie ważne tematy powinny pojawić się na warsztacie

Z uwagi na limit par w grupie - na podany adres kontaktowy zostanie wysłane potwierdzenie o przyjęciu na kurs w tym terminie.

Zapraszamy!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Dane osobowe

Parafia pw. Wniebowzięcia NMP siedzibą w Żukowie (83-330) przy ul. 3-go Maja 4, jako administrator danych osobowych, informuje, iż podanie danych jest dobrowolne oraz że przysługuje Pani / Panu prawo do wglądu do treści podanych danych osobowych oraz ich poprawiania i usunięcia.
↵ wróć

Krzyż na ul. Polnej odnowiony - testament p. Gienka Młyńskiego