Wspólnota Młodzieżowa "Iuvenes"

Wspólnota młodzieżowa „Iuvenes”

Istniejemy od końca 2018 roku.

Pierwszym naszym opiekunem był ks. proboszcz Krzysztof Sagan.(Nazwa 18+)

Obecnie jest nim ks. Dawid Kijewski.

Wspólnota ta powstała z myślą o młodzieży ze szkół ponadpodstawowych, studentów oraz młodzieży starszej szukającej dla siebie drogi formacji chrześcijańskiej. Jest alternatywą dla Oazy Młodzieżowej.
Nasze spotkania dzielą się na 4 bloki:

• rozważanie Pisma Świętego,
  • „akcja”,
  • Eucharystia
  • adoracja Najświętszego Sakramentu, a po niej wspólna agape

Każde spotkanie w miesiącu jest inne.

Spotykamy się w środy o godz. 20 00 w salce lub kościele (zależnie od bloku). Jeśli w miesiącu wypada 5 wtorków, to na piątym spotkaniu oglądamy film w formie kina dyskusyjnego.

W 3 tygodniu miesiąca spotykami się na DOM-ie Dekanalnym Oratorium Młodych, które odbywa się w czwartki o 19:00!!!

Zapraszamy serdecznie wszystkich chcących dołączyć do naszej wspólnoty!!!.

Jeżeli szukasz kontaktu: Bartek Ranachowski tel. 663546326, bartek.vw.t3@gmail.com

240 0.12085795402527