Przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania 2020/2021

Od września młodzież I klas ponadpostawowych aż do terminu bierz­mowania uczestniczy w każdym tygodniu w katechezie i  Mszy Świętej.

Zapisy odbędą się w czerwcu 2020 roku

Bierzmowanie jest sakramentem wtajemniczenia chrześcijańskiego, w którym ochrzczeni otrzymują pełnię Ducha Świętego, tak jak Apostołowie otrzymali Go w dzień Pięćdziesiątnicy. Bierzmowanie jest więc dopełnieniem łaski chrztu, daje jej wzrost i pogłębienie, ściślej jednoczy z Chrystusem dzięki Jego Duchowi, głębiej zakorzenia w synostwie Bożym, pomnaża dary Ducha Świętego otrzymane we chrzcie, udoskonala więź z Kościołem, udziela specjalnej mocy Ducha Świętego do mężnego wyznawania imienia Chrystusa oraz do szerzenia i obrony wiary słowem i czynem (por. KKK nr 1303).

OGŁOSZENIA

Najbliższe spotkanie kandydatów do bierzmowania odbędzie się w czwartek 17.09.2020 r. na godzinę 19:00 w kościele parafialnym.

Oaza Dzieci Bożych 1-3 Żukowo 2020

Krzyż na ul. Polnej odnowiony - testament p. Gienka Młyńskiego