Pokuta i pojednanie

"Grzech jest przede wszystkim obrazą Boga, zerwaniem jedności z Nim. Narusza on równocześnie komunię z Kościołem. Dlatego też nawrócenie przynosi przebaczenie ze strony Boga, a także pojednanie z Kościołem, co wyraża i urzeczywistnia w sposób liturgiczny sakrament pokuty i pojednania." (KKK, 1440)

W naszej parafii Spowiedź Święta odbywa się codziennie na każdej Mszy św. zarówno w niedzielę jak i w dni powszednie (za wyjątkiem Mszy św. o godz. 18.00 w czasie wizyt duszpasterskich).

Konfesjonały znajdują się w tylnej części kościoła

Spowiedź w I piątek miesiąca od godz. 6.30-7.00, 8.00-8.30, 16.00-16.30 (dla dzieci), 17.30 (dla dorosłych).

Spowiedź w czasie rekolekcji oraz przed świętami odbywa się zgodnie z ogłoszeniami parafialnymi (można śledzić w biuletynie)

Oaza Dzieci Bożych 1-3 Żukowo 2020

Krzyż na ul. Polnej odnowiony - testament p. Gienka Młyńskiego