XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

27 września 2020

1. Serdecznie witamy wszystkich parafian i gości modlących się w naszej żukowskiej wspólnocie.

2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu:

• Poniedziałek - Św. Wacława, męczennika
  • Wtorek - św. Archaniołów: Michała, Rafała i Gabriela
  • Środa - św. Hieronima
  • Czwartek -  Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, doktora Kościoła
  • Piątek - świętych Aniołów Stróżów
  • Koronka do Bożego Miłosierdzia wraz z rozważaniem „Dzienniczka św. Siostry Faustyny” we wtorek o 17.30
  • Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę - o 17.45.
  • Od 1 października zaczynamy miesiąc różańcowy. Październikowe nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 6.30 i 17.30 prowadzone przez róże różańcowe
    a o godz. 20.30 w kościele dolnym zakończony Apelem Jasnogórskim. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej.
  • W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy św., którą prowadzi zespół Lux Mundi. W I piątek spowiedź od godz. 6.30 i od 15.45. Msza św. dla dzieci o godz. 16.30.  Z piątku na sobotę nocna adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele św. Jana. Zakończenie o 6.15 rano nabożeństwem I soboty oraz  Mszą św. o godz. 7.00. Zapisy na nocną adorację są  telefonicznie pod nr. 603547047. Zapraszamy do tego nocnego czuwania.
    W sobotę rano odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
  • Wspólnota Gwiazda Betlejemska zaprasza na kolejny wieczór modlitwy
    w sobotę od 17.30. Po Mszy św. wieczornej można także skorzystać z modlitwy wstawienniczej o uzdrowienie.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele św. Jana od poniedziałku do piątku do 19.00 a w środy do 20.00.
    Modlitwa uwielbienie w środę o 19.00 w kościele św. Jana.

4. Polecamy prasę katolicką: nowy numer Gościa Niedzielnego, Gość Niedzielny oraz nasz parafialny biuletyn .

5. Spotkania duszpasterskie:

• Spotkanie Rady Duszpasterskiej - środa godz. 20.00 w domu parafialnym
  • Oaza Młodzieżowa - czwartek o godz. 19.00 w kościele św. Jana.
  • Spotkanie odnowy w Duchu Świętym w czwartek po wieczornej Mszy św.
  • Spotkanie Żywego Różańca w przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 13.00.

6. Zapraszamy wszystkich mężczyzn na procesję różańcową ulicami Żukowa w dniu 7 października 2020. Przemarsz

z parafii Miłosierdzia Bożego do naszego kościoła pod hasłem: „Uzbrój się w duchową amunicję…”. Chcemy w męskim gronie modlić się za siebie nawzajem, za rodziny i za Ojczyznę. Jest to wydarzenie wyłącznie dla mężczyzn. Rozpoczęcie o 19.00 w górnym kościele.

7. Przypominamy wszystkim ministrantom, lektorom i ceremoniarzom o obowiązku przychodzenia na wyznaczone dyżury.

Rodziców ministrantów i lektorów prosimy o przypominanie i przypilnowanie ich synów w wypełnianiu ich służby.

8. OKiS informuje, że spektakl lalkowy pt. „Mała Oj-czy-zna”, z uwagi na wejście naszego powiatu do czerwonej strefy
    odbędzie się w innym terminie.

» Archiwum | Pobierz jako PDF

Oaza Dzieci Bożych 1-3 Żukowo 2020