Niedziela Chrztu Pańskiego

11 stycznia 2021

1. Witam wszystkich parafian i gości nawiedzających naszą świątynię.

2. Dzisiaj ks. proboszcz składa roczne sprawozdanie z życia naszej parafii. (dostępne także  na stronie internetowej)

3. Przypominamy, że w tym roku nie będzie wizyty duszpasterskiej tzw. kolędy jako odwiedzin księży. Zapraszamy parafian na Mszę św. intencji  poszczególnych ulic naszej parafii. Po Mszy św. będzie można zabrać specjalny obrzęd błogosławieństwa domów oraz wodę święconą i kredę do oznaczenia domów. Plan tych spotkań modlitewnych jest umieszczony na naszej stronie internetowej oraz w biuletynie. Proszę nie przygotowywać z tego tytułu żadnych kopert z ofiarami.
Nowych mieszkańców, którzy się wprowadzili do parafii i chcieliby do niej należeć oraz poświęcić dom prosimy o kontakt z biurem parafialnym.

4. W najbliższy piątek, 15 stycznia, Krucjata Wyzwolenia Człowieka zaprasza na kolejne spotkanie, którego celem jest modlitwa o trzeźwość, uwolnienie z lęku i wszelkich uzależnień osób w nie uwikłanych i ich rodzin. O godzinie 17:30 Adoracja Najświętszego Sakramentu a następnie o godzinie 18: 00 Msza Święta.

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele św. Jana od poniedziałku do piątku do 19.00 a w środy do 20.00.
     Modlitwa uwielbienie w środę o 19.00 w kościele św. Jana.

6. VII Edycja Kursu Alfa dla dorosłych i młodzieży w wersji on-line rozpocznie się w poniedziałek 8 lutego. Zapisy na stronie Alfy Żukowo. Serdecznie zapraszamy.

7. Wspólnota 18+ dla Jezusa środa godz. 20.15 w kościele poklasztornym. Wszystkich młodych, którzy chcieliby należeć do wspólnoty serdecznie zapraszamy.

8. W liturgii Kościoła:

• Za tydzień uroczyście wprowadzimy do naszego kościoła relikwie św. Maksymiliana Kolbego. Kazania w tym dniu wygłosi O. Ignacy - Franciszkanian z Niepokalanowa.

9. Polecam nowy numer Gościa Niedzielnego oraz nasz Parafialny Biuletyn.

» Archiwum | Pobierz jako PDF

Oaza Dzieci Bożych 1-3 Żukowo 2020