4 grudnia 2020

Informacje szczegółowe

Data: 4 grudnia 2020 09:00 - 6 grudnia 2020 11:00

Miejsce: Dziedziniec Kościoła

Ten rok jest inny niż wszystkie, więc i Jarmark Bożonarodzeniowy w Żukowie będzie inny. Co roku gościliśmy przedstawicieli z miast partnerskich, więc Jarmark miał międzynarodowy charakter i przyciągał wielu odwiedzających. A koncerty, warsztaty i atrakcje dla dzieci tym bardziej zachęcały, by zajrzeć na Plac Mariacki. Niestety aktualne obostrzenia uniemożliwiają nam organizację tego wszystkiego, ale możemy zaprosić Państwa na Kiermasz Świąteczny, który odbędzie się od 4 do 6 grudnia na dziedzińcu kościoła pw. WNMP w Żukowie.
Zachęcamy, by wesprzeć lokalnych twórców i przedsiębiorców poprzez zakupy na stoiskach, które w piątek będą czynne od 12.00 do 19.00, a w sobotę i niedzielę od 9.00 do 19.00. Na Kiermaszu Świątecznym będzie można kupić prezenty, dekoracje, rękodzieło i słodkości. W trosce o zdrowie mieszkańców, sprzedawcy na stoiskach będą zaopatrzeni w maseczki i płyny do dezynfekcji, a kupujących prosimy o stosowanie się do obowiązujących zasad czyli noszenie maseczki i zachowanie dystansu.

Zapraszamy!!!

Oaza Dzieci Bożych 1-3 Żukowo 2020